PISS

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

III. Frotérista

Mal rád, keď sa o nich mohol v tlačenici obtrieť. To že bol revízorom, mu k tomu ešte viac pomáhalo.

Prvý krát objavil príjemné pocity z nenápadného obtierania sa cestou zo školy v električke. Vtedy do električky vstúpila nádherná tmavovláska v krátkej minisukni a obtiahnutom tričku. Bola veľmi vzrušujúca a on si celú cestu predstavoval, aké by to mohlo byť. Náhoda chcela, aby vystupovala na rovnakom mieste ako on. Keďže bol letný sparný deň, každý sa tlačil, čo najskôr von z električky. A vtedy sa to stalo. Ona vystupovala pred ním a niekto ho trošku postrčil. Narazil svojími bedrami na jej zadok a pocítil čosi, čo doposial nepoznal. Velikánsky nápor vzrušenia mu prebehol telom a skoro z neho omdlel. Ona sa iba otočila, čosi zagánila na ponáhľajúci sa dav a odišla do diaľky. Kým sa spamätal bola preč. Už ju viac neuvidel.

Na druhý deň keď sa vracal opäť zo školy, vyhliadol si novú obeť. Bolo to dievča asi rok staršie, ktoré stálo opreté o sedadlo, na ktorom sedela jedna staršia pani. Postavil sa za ňu pridŕžajúc sa neďalekej tyče na držanie. Ako električka akcelerova, dievčinou to myklo dozadu a narazila do neho. Opäť pocítil tie svoje pocity z predchádzajúceho dňa. Onedlho si musel niekam sadnúť, aby ho niekto neodhalil, lebo nohavice mal už na prasknutie.

Pomaličky, deň za dňom čoraz častejšie cestoval dopravnými prostiedkami za sojimi potrebami. Keď končil školu, nemohol si nájsť prácu. Náhoda však napokon chcela, že si dopomohol k svojím potrebám nájdením nového zamestania. Stal sa revízorom. Mohol cestovať celý deň, mohol sa preťahovať davom a pritom sa nepriamo dotýkať cestujúcich dám bez toho, aby ho niekto upodozrieval z nekalých úmyslov.

A čo démon? Ten si v jeho prípade zobral dovolenku. Možno sa z nej raz vráti....


Bizardnosti pre Azure | stály odkaz

Komentáre

 1. :-))))))
  to musel byt velmi opatrny, ked ho neodhalili :-)))
  asi to bolo tym, ze sa cestujucich dam dotykal NEPRIAMO.. ked sa to kedysi davno stalo v autobuse mne, tiez som myslela, ze to, ze mi obcas v zakrute zatlaci nohou na nohu je nahoda.. sice som uhybala, ale z jeho strany to vyzeralo dost prirodzene :-)
  ale ked sa dotkol PRIAMO, pochybnosti skoncili :-)))
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. musis vsetko odhalit
  Ty neudrzis jazyk na uzde? (hmm pekne bizard predstava)
  Musis prezradit vsetky krasy sveta? Uz som na to skoro zabudol, v aute si to clovek takto neuzije :(
  publikované: | autor: wa (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. sakra wa, tak to si bol ty?
  ..vtedy v tom autobuse... uz su to roky, ale na brblogu si sa mi zdal byt nejaky povedomy :-)))))
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 4. a este jedna otazka pre wa:
  A ako si to teda clovek uzije v aute?
  ..ospravedlnujem sa, ale taku prihravku nemozno nechat nepovsimnutu :-)
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 5. v aute?
  Je jasne, ze v aute je fyzicky kontakt dost obmedzeny. Ale su tu iste moznosti. Kontakt cez zelezo! Proste si autista (nepliest s dusevnou poruchou) vyhliadne svoj objekt, chodca (podla sexulnych preferencii, teda obvykle muz zenu a opacne, ale su taky, ktory sa specializuju na dav) a ide po nom. Zalezi na nature, niektory idu az cez neho. Niektorym staci len tak sledovat svojho chodca.... Blbe je, ze obcas su chodniky dost uzke a su tam vselijake zabrany v podobe roznych stlpikov, kvetinacov a inych haraburd.
  publikované: | autor: wa (e-mail, web, neautorizovaný)
 6. uz tomu zacinam rozumiet ..
  aj v dialektických súvislostiach :-)))
  http://azure.bloguje.cz/34171_item.php?PHPSESSID=15d537e0d42a0522696b4051d6bfdb5d
  bojim sa, co nastane, ked vsetci "revizori" zleniveju a kupia si auta..
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 7. autista a jeho narznik
  A tak zapol stierace a pridal plyn... Nevadil mu ani hlucik dochodcov kracajucich cez cestu, usetril statu vydavky na dochodky... Potom uvidel skupinku romskych deti a opat pridal, usetril statu vydavky na zbytocne vzdelanie, na zdravotnu starostlivost, na buducich podporach a dochodkoch...
  No napriek tomu ho nakoniec dostali policajti, zatvorili ho do vezenia. Nepomohlo mu ani to, ze cely cas sa obhajoval svojim pravicovym zmyslanim a snahou usetrit pre stat vydavky....
  publikované: | autor: PISS (e-mail, web, neautorizovaný)
 8. 2 PISS
  a kedy sa uz demon vrati z dovolenky a presvedci autistu, aby sa v cele obesil a tak statu usetril vydavky za jeho prevychovanie? :-)

  a ako mu do cely prepasuje nieco na obesenie? :-)
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 9. hmm, a preco by sa mal autista obesit...
  Ved ked ho pustia, moze podla zakonov SR opat sadnut za volant a venovat sa svojmu hoby - naraznikovemu setreniu statnych vydavkov...
  publikované: | autor: dmiba (e-mail, web, neautorizovaný)
 10. a to demon chce ;)
  no nie?
  publikované: | autor: dmiba (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014