PISS

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

II. Démonov fetišista č.1

Nevedel prečo, ale dámska spodna bielizeň ho vždy vzrušovala. Ak mal príležitosť nezávahal a okamžite ju ukradol. Najradšej mal tú použitú...

Prvý krát ukradol nohavičky susede, ktorá sušila prádlo na záhrade. Nikto ho nevidel a preto to nebol problém. Bolo to za totalizmu a daný model bol štandardným modelom svojej doby. No napriek tomu ho veľmi vzrušoval. Predstavoval si, ako si ich suseda oblieka, ako jej obopínajú isté partie. Ovoniaval ich a stále viac a viac bol vzrušený. Nakoniec si nimi omotal penis a začal masturbovať. Vyvrcholenie prišlo rýchlo. Nohavičky si potom odložil do škatule a vždy keď cítil potrebu, len ju otvoril a využil ich k svojmu uspokojeniu.

Ale ako to v živote chodí, veľmi rýchlo ho daný kus prádla omrzel a začal sa obzerať po ďalšom. Bolo leto a väčšina ľudí sušila prádlo vonku. Takže o materiál pre jeho uspokojenie nebola núdza. Navyše ho veľmi vzrušoval pocit, ktorý pociťoval počas tejto krádeže.

Roky ubiehali a škatuľka sa pomaličky plnila. Občas sa vrátil k svojim starým láskam, no neustále potreboval novší a novší objekt. Z dobou prišla čipkovaná bielizeň, ktorá ho najviac vzrušovala, a ktorej krádež prinášala viac adrenalínu. Nepohrdol ani plavkami, ktoré sem tam ukradol na plavárni, či na neďalekom jazere. Jedného dňa si musel kupiť väčšiu krabicu.

A prišla doba, keď ženy začali nostiť tangá. Zamiloval sa na celý život. Nekradol už nič iné. Najradšej mal ešte nevyprané tangá, kde mohol cítiť arómu majiteľky. To ho privádzalo do vytŕženia.

Jedného dňa sa začalo v okolí pošuškávať o ňom a o jeho záľube. Rozhodol zmeniť mesto a presťahoval sa do väčšieho mesta. Tam navštívil prvú internetovú kaviareň. Zistil, že nie je sám a že dokonca existujú kluby ľudí s podobnými potrebami. Pár krát sa dokonca stretol s kolegami fetišistami, dokonca si aj vymenili zopár kúskov bielizne, ale jeho stále viac a viac lákala nová.

Pomaličky sa jeho náhodný zber začal čoraz viacej špecializovať. Kúpil si fotoaparát a začal sledovať ženy zo svojho okolia, ktoré ho priťahovali. Ak sa mu naskytla príležitosť požičal si ich nohavičky bez opýtania. Doma mal jednu izbu, ktorá bola jeho kráľovstvom - múzeom nohavičiek. Pri mnohých mal aj pripnutú fotografiu s majiteľkou.

Často liezol po balkónoch aj na vyššie poschodia. Mal vyšportovanú postavu, veď chodil aj do posilovne, kde sa mu často nepozorovane darilo požičiať si nejaké tie nohavičky.

Raz keď takto v noci liezol za jedným kúskom nohavičiek na jeden z balkónov na neďalekom sídlisku, uvidel démona, ktorý tam už na neho čakal. Ten sa na neho usmial svojím škodoradostným úsmevom víťaza a pootočil palec smerom dole na znak jeho porážky. V tom momente sa mu pošmykla noha a on padol z tretieho poschodia. Jeho posledný pohľad pred nárazom smeroval na balkón, kde na neho s nohavičkami mával démon. Prišiel náraz.

Keď ho našli ležiaceho s preraznenou lebkou v kaluži krvi zmiešanej z mozgom, nikto nechápal z kadiaľ tento človek padol. Polícia začala vyšetrovanie proti neznámemu páchateľovi, keďže nepoznali dôvod, prečo zomrel. Ľudia si mysleli, že ho niekto vyhodil z okna. Objasnenie prišlo až keď polícia vstúpila do jeho bytu a otvorili jeho tajnú komnatu. Démon tam už bol. Nikto ho nevidel a on sa iba usieval. Potom sa vydal hľadať ďalšiu obeť.


Bizardnosti pre Azure | stály odkaz

Komentáre

 1. sedim v robote
  nad nejakymi sprostostami, mam pocit, ze mozog mam na kasu a demon sediaci mi na ramene mi zabija jednu mozgovu bunku za druhou..

  ..a co sa stalo so vsetkymi tymi nohavickami?
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. a ty nevies?
  Stali sa dokazom a boli ulozene do policajneho archivu. Dlho sa tam neohriali. Jeden zo straznikov bol tiez clenom klanu fetisistov. Pekne ich spenazil na ich burze. Vzhladom na smutny osud povodneho zberatela isli na dracku.
  publikované: | autor: piss (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. policajti
  měli vánoční dárky pro manželky :o)
  publikované: | autor: yezi (e-mail, web, neautorizovaný)
 4. no teda,
  pěkně jsme se tu srazili :o)
  ale moje verze není tak sobecká, myslím, že by měla zvítězit, stejně jako pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí :o)
  publikované: | autor: yezi (e-mail, web, neautorizovaný)
 5. skor by som povedala,
  ze minimalne cast nohaviciek sa pri prevoze do policajneho archivu stratila.. lenze problem.. povodny fetisista bol nakazeny syfilisom, nakazil sa prave prostrednictvom jednych nohaviciek..
  zmiznuta cast nohaviciek sa, neviem ako, dostala do romskej osady, kde bola pouzivana.. a z toho bola svojho casu ta epidemia na vychode slovenska (uz sa nemamatam.. trebisov alebo michalovce to boli?:
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 6. brrr
  Michalovce to neboli, bol to Trebisov ;) neurazaj cistotnych michalovskych romov :))
  publikované: | autor: PISS (e-mail, web, neautorizovaný)
 7. poznamka k syfu
  fetisista zil na Zapadnom Slovensku
  publikované: | autor: PISS (e-mail, web, neautorizovaný)
 8. ale no :-)
  a ako sa potom ten syfilis preniesol do trebisova? :-)))
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 9. prostrednictvom internetu
  citujem: "Pár krát sa dokonca stretol s kolegami fetišistami, dokonca si aj vymenili zopár kúskov bielizne, ale jeho stále viac a viac lákala nová.
  "
  publikované: | autor: PISS (e-mail, web, neautorizovaný)
 10. myslis?
  potom by ale malo byt viac ohnisk nakazy ako len trebisov.. :-)
  alebo tym chces povedat, ze vsetci ostatni fetisisti su z vychodneho slovenska, konkretne z trebisova? :-)))
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 11. last vymena
  to bola posledna z jeho vymen, zhodou okolnosti to bol trebisovcan.
  publikované: | autor: PISS (e-mail, web, neautorizovaný)
 12. to azure
  Zaloz si tu blog, mozeme vytvorit zdielanu rubriku :)
  publikované: | autor: PISS (e-mail, web, neautorizovaný)
 13. ojoj
  tady jde o romy... tu laska a pravda nepomohou :o)
  publikované: | autor: yezi (e-mail, web, neautorizovaný)
 14. zdielana rubrika
  je zaujimava myslienka, ale tusim v poslednej dobe prestavam stihat aj dychat.. (ako pekne som to povedala, mam znameho, ktory hovori, ze uz nestiha ani vlastne sr**ie)
  a organizmus po tridsiatke sa so 4 hodinami spanku uz nevyrovnava tak ako kedysi..
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 15. tak sa zastav
  lebo pridem o dominu...
  publikované: | autor: PISS (e-mail, web, neautorizovaný)
 16. asi budem musiet..
  uvidim..

  v ziadnom pripade nechcem, aby si prisiel o dominu :-)))))
  publikované: | autor: azure (e-mail, web, neautorizovaný)
 17. dobre
  dobry pribeh
  publikované: | autor: will (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014